De nieuwste Breathable collectie van ORLY heet “Tide & Seek’ en bestaat uit zes dromerige milky tinten die je nagels laten stralen als zonlicht op glas. Ik kijk altijd enorm uit naar de Breathable collecties dus ik kon niet wachten om ze uit te proberen toen de collectie afgelopen week op mijn mat viel. Kijk snel verder om deze frisse kleurtjes op mijn nagels te zien schitteren!
Over ORLY’s Breathable lijn
Regelmatig vertellen mensen in mijn omgeving over hun nagel problemen; ze breken snel af, scheuren in, zijn dun en broos, en vragen mij vervolgens om advies want ik ben toch wel een beetje een kenner in hun ogen. Ik raad ze meestal de Breathable lijn van ORLY aan omdat aan de formule van deze lakken arganolie, pro-vitamine B5 en vitamine C is toegevoegd. De Breathables verzorgen je nagels, maar geven ze tegelijkertijd een mooi kleurtje. En die combinatie vind ik zelf ideaal. Wat ik verder erg handig vind aan de Breathable lakken dat ze geen base- en topcoat nodig hebben. En die moet je ook zeker niet gebruiken omdat je daarmee het ademende effect dat deze nagellak heeft teniet doet.
ORLY heeft een enorme collectie aan vaste Breathable lakken en brengt twee keer per jaar een nieuwe limited editie Breathable collectie uit. Vandaag laat ik jullie de nieuwste Tide & Seek collectie zien! Wat deze collectie zo bijzonder maakt is dat de lakken een transparante tot semi-transparante finish hebben dat zorgt voor een glasachtig effect. Het hangt natuurlijk af van hoeveel lagen je aanbrengt. Ik vond zelf mijn natuurlijke nagels er op dit moment niet zo mooi uitzien dus ik ben gegaan voor een bijna volledige dekking met drie lagen. Maar je kunt dus ook met minder lagen af, voor het glasachtige effect zijn twee laagjes voldoende.
Shell we dance
De eerste kleur die ik jullie laat zien is Shell we dance, een zoete bubblegum roze kleur met een prachtige glans.
Sea me now
Deze tint is geïnspireerd op zee glas en vind ik een frisse vintage groene tint.
No Coral-ation
Volgens ORLY is No Coral-ation een perfecte mix van koraal en nude. Het is een romige crème tint die iets minder transparant is en ook wel ‘crelly’ wordt genoemd.
Shore Thing
Eén van mijn favorieten van deze collectie is Shore Thing, een milky licht blauwe tint met een prachtige paarse glow.
Beach you to it!
Alleen de naam vind ik al super leuk bedacht, de kleur is net zo orgineel. Beach you to it! is een subtiele nude kleur met een prachtige parelmoerachtige glans.
Self Reef-lection
De laatste kleur die ik jullie laat zien is Self Reef-lection. Ook deze naam vind ik weer geweldig bedacht en past perfect bij het thema! Deze pastel paarse tint heeft een waanzinnige mintgroene glow dat hem heel bijzonder maakt.
Als je maar één van deze kleuren mocht dragen tot de zomer – welke zou je kiezen?
De lakken uit ORLY’s Breathable Tide & Seek lente/zomer collectie zijn verkrijgbaar bij de webshop van Bransus en kosten 17,95 euro per stuk.